BZNR forum
Autor Poruka

<  Organizovanje i obavljanje poslova ZOP  ~  Lice zaduzeno za naposrednu organizaciju poslova zastite od

Nikola.
Poslao: Čet Okt 21, 2010 10:38 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 12 Okt 2010 Poruke: 14
Postovane kolege,

Obzirom da sam pre izvesnog vremena polozio strucni ispit iz oblasti zastite od pozara,interesuje me sada kako da napravim evidenciju ili nesto slicno da sam odredjene aktivnosti izvrsio i poslodavca obavestio o istom?
Mora postojati nekakav trag ili slicno oaktivnostima koje izvrsim i obavestenjima i upozorenjima koje dam poslodavcu a i ostalim zaposlenima.

Hvala unapred

Poslao: Sub Mar 05, 2011 18:40 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 05 Mar 2011 Poruke: 7 Lokacija: Vlasotince
Dragi Nikola,
Cestitam ti na polozenom strucnom ispitu!
Posto nije mnogo proslo od tvog iskustva sa ispitom, zanima me koliko je radnog iskustva potrebno kao uslov za polaganje strucnog ispita, i da li to radno iskustvo ako je dato kao uslov mora da se prikaze u radnoj knjizici tj. koji je vid dokaza koji im se prilaze, koliko se placa polaganje i gde si pribavio literaturu?
Hvala unapred na odgovoru Smile
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Nikola.
Poslao: Pet Mar 11, 2011 14:28 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 12 Okt 2010 Poruke: 14
Hvala kolega na cestitkama.

Meni nisu trazili nikakvo radno iskustvo vezano za polaganje strucnog ispita.Imali smo jednui kontrolu gde je nalozeno d amoramo iamti lice koje ce se baviti organizacijom zastite od pozara.
Otisao sam u DVD i prijavio se da hocu da polazem strucni ispit.Od njih sam dobio podatke o broju racuna za uplatu troskova i upisali su me u spisak.Od njih sam dobio strucnu literaturu za pripremu a imali smo i svaki dan predavanja (ko je hteo da prisustvuje) a subotom vezbe.Napomena vezano za ovo je da su predavanja dosta korisna jer iskustvo drugih ljudi te dosta nauci.Vezbe su takodje dobre jer predavanja ima svoj praktican deo i to se uci na vezbama.

Kasnije u radu opet sto vise razmenjujte iskustva i misljenja sa drugim kolegama,meni bar to puno znaci.

Puno pozdrava

Poslao: Sre Apr 09, 2014 12:45 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 08 Maj 2013 Poruke: 18 Lokacija: Beograd
Zanima me polaganje strucnog ispita iz oblasti protivpozarne zastite.
Da li su predavanja-obuka obavezni?
Da li se to radi samo u Vatrogasnom savezu ili moze i negde drugde?
Da li je ispit po tezini kao ispit iz oblasti bznr?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu