BZNR Forum Index
Author Message

<  BZR  ~  komunalna preduzeca

seizovicdjordje
Posted: Thu Jul 06, 2017 13:52 Reply with quote
Postovani,nov sam na forumu,ali vec 10 godina radim kao lice za bezbednost i zdravlje na radu u komunalnom preduzecu koje se bavi sakupljanjem i odvozom smeca,higijenom i zelenilom i upravljanju grobljima.Do sada nisam video da se neko bavio problematikom vezanom za bezbednost i zdravlje na radu u ovakvim preduzecima. Naime svi mi znamo da postoje razna uputstva i razne procene rizika i bavljenje istim u mnogim drugim granama npr.gradjevinarstvu,sumarstvu,prevozu,pa cak i neke stvari vezane za ronjenje, koliko mogu da se setim jos iz vremena kada sam polagao za licencu,ali nisam primetio da nekog ovo interesuje iako moram da kazem da je u ovom sektoru zastupljeno maltene sve pocev od utovara,gradjevinskih radova,transporta,poljoprivrede itd.Zato se nadam da ce ovo biti zanimljiva tema ne samo na ovom forumu vec i u samom sekretarijatu za bezbednost i zdravlje na radu. Very Happy
View user's profile Send private message
Zoran Šukalo
Posted: Mon Jul 17, 2017 10:01 Reply with quote
Poštovani kolega
koliko se sećam i o ovoj temi bilo je komentara. prosleđujem Vam broj telefona od našeg kolege koji je radio procenu rizika za Javno Komunalno Preduzeće u Kruševcu pa sa njim uspostavite kontakt. Goran Nikolić 062 808 1730 pozdrav
View user's profile Send private message Visit poster's website
Teodora
Posted: Tue Oct 22, 2019 07:59 Reply with quote
Poštovani,

Takođe sam zainteresovana na temu BZnR pri upravljanju otpadom. Da li neko ima iskustva u tim poslovima, a voljan je da podeli sa nama?

Unapred zahvalna,
Srdačan pozdrav,
View user's profile Send private message

All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum