BZNR Forum Index
Author Message

<  Organizovanje i obavljanje poslova ZOP  ~  Lice zaduzeno za naposrednu organizaciju poslova zastite od

Nikola.
Posted: Thu Oct 21, 2010 10:38 Reply with quote
Postovane kolege,

Obzirom da sam pre izvesnog vremena polozio strucni ispit iz oblasti zastite od pozara,interesuje me sada kako da napravim evidenciju ili nesto slicno da sam odredjene aktivnosti izvrsio i poslodavca obavestio o istom?
Mora postojati nekakav trag ili slicno oaktivnostima koje izvrsim i obavestenjima i upozorenjima koje dam poslodavcu a i ostalim zaposlenima.

Hvala unapred

Posted: Sat Mar 05, 2011 18:40 Reply with quote
Dragi Nikola,
Cestitam ti na polozenom strucnom ispitu!
Posto nije mnogo proslo od tvog iskustva sa ispitom, zanima me koliko je radnog iskustva potrebno kao uslov za polaganje strucnog ispita, i da li to radno iskustvo ako je dato kao uslov mora da se prikaze u radnoj knjizici tj. koji je vid dokaza koji im se prilaze, koliko se placa polaganje i gde si pribavio literaturu?
Hvala unapred na odgovoru Smile
View user's profile Send private message Send e-mail
Nikola.
Posted: Fri Mar 11, 2011 14:28 Reply with quote
Hvala kolega na cestitkama.

Meni nisu trazili nikakvo radno iskustvo vezano za polaganje strucnog ispita.Imali smo jednui kontrolu gde je nalozeno d amoramo iamti lice koje ce se baviti organizacijom zastite od pozara.
Otisao sam u DVD i prijavio se da hocu da polazem strucni ispit.Od njih sam dobio podatke o broju racuna za uplatu troskova i upisali su me u spisak.Od njih sam dobio strucnu literaturu za pripremu a imali smo i svaki dan predavanja (ko je hteo da prisustvuje) a subotom vezbe.Napomena vezano za ovo je da su predavanja dosta korisna jer iskustvo drugih ljudi te dosta nauci.Vezbe su takodje dobre jer predavanja ima svoj praktican deo i to se uci na vezbama.

Kasnije u radu opet sto vise razmenjujte iskustva i misljenja sa drugim kolegama,meni bar to puno znaci.

Puno pozdrava

Posted: Wed Apr 09, 2014 12:45 Reply with quote
Zanima me polaganje strucnog ispita iz oblasti protivpozarne zastite.
Da li su predavanja-obuka obavezni?
Da li se to radi samo u Vatrogasnom savezu ili moze i negde drugde?
Da li je ispit po tezini kao ispit iz oblasti bznr?
View user's profile Send private message

All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1
Post new topic

Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum