BZNR forum
Autor Poruka

<  Stručni ispit  ~  Stručni ispit za iz oblasti bezbednosti i zdravlja

ana_cacak
Poslao: Ned Nov 03, 2013 15:53 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 23 Okt 2013 Poruke: 5
Pozdarv svima.
U subotu 26.oktobra sam bila na ispitu ali sam samo slušala. Može da se sluša samo opšti deo ispita i mogu Vam reći da je sve ovako kako je kolega u prethodnom postu naveo a to je da su ljudi iz komisije skroz korektni. Dovoljno je da se zna suština,da pričate i pomoći će Vam da sami dođete do odgovora. Stavrno su super i ja sam oduševljena. Ispit planiram već sutra da prijavim,ali kako nam nisu dali da prisustvujemo posebnom delu zamolila bih kolege koji su položili ispit da mi objasne šta se podrazumeva pod tim pisanim delom posebnog dela. Nisam razumela da li tu treba da se pravi procena rizika za neko radno mesto u vidu nekih tabela ili kako već Rolling Eyes ?
Hvala unapred na odgovorima
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ana_cacak
Poslao: Ned Nov 10, 2013 14:33 Odgovoriti sa citatom
Pozdrav svima
Može li neko da mi pošalje šemu za bilo koju temu za poseban deo.
Hvala
Smesko
Poslao: Sre Nov 13, 2013 15:31 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 12 Nov 2013 Poruke: 1
Postovane kolege, dali neko ima pitanja i odgovore ili samo pitanja za strucni ispit iz BZNR, ali po novom izdanju, ako moze neka mi posalje na mail nikolalukic20@gmail.com bio bih mu jako zahvalan
Smile
ana_cacak
Poslao: Uto Nov 19, 2013 13:41 Odgovoriti sa citatom
ana_cacak ::
Pozdrav svima
Može li neko da mi pošalje šemu za bilo koju temu za poseban deo.
Hvala

Ako neko ima šemu za bilo koju temu za poseban deo naka mi pošalje na mail: ana_tesinic@yahoo.com
Hvala Very Happy
marija1
Poslao: Sre Nov 20, 2013 15:49 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 20 Nov 2013 Poruke: 3
Zdravo svima, imam jedno pitanje u vezi literature za pripremu ispita. Nisam u mogucnosti da idem na nastavu, ali su mi iz Tehpro-a preporucili njihovu knjigu: Bezbednost i zdravlje na radu – priručnik za pripremu stručnog ispita, izdanje iz 2008.godine. Da li je neko ucio iz ove knjige, da li je onda adekvatna literatura za pripremu ispita?
Dani
Poslao: Sre Nov 27, 2013 20:19 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 17 Nov 2013 Poruke: 2
Molim vas da mi pošaljete sveža pitanja i odgovore (može i samo pitanja) za spremanje stručnog ispita. Da li je spisak literature za ispit isti kao onaj naveden u Pravilniku za polaganje ispita?
moja adresa je partiboom@yahoo.com.

Unapred hvala i pozdrav!
ivanasanti
Poslao: Sub Dec 14, 2013 03:33 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 13 Dec 2013 Poruke: 2
Pozdrav svima,

da li bi neko bio ljubazan da mi pošalje pitanja i odgovore? takođe i skripte su dobrodošle..
Moj mejl je nanamarinko@gmail.com

Unapred hvala!
samo bezbedno
Poslao: Čet Dec 26, 2013 13:12 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 25 Dec 2013 Poruke: 1
Pozdrav svima,

Počinjem polako da se pripremam za polaganje stručnog ispita za lice zaduženo za bezbednost na radu, pa molim ako neko ima bilo kakvu literaturu u vidu skripti, priručnika,l pitanja i sl., koji su mu pomogli u pripremi ispita da mi pusti na mail jasna88@yu1.net.

Unapred hvala!
-boxon-
Poslao: Pet Jan 10, 2014 01:16 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 05 Jan 2014 Poruke: 3
Kome su neophodna sazeta skripta sa pitanjima i odgovorima za strucni ispit bzr, nek me kontaktira na vulic.borislav@gmail.com
Nikola_M
Poslao: Pon Jan 20, 2014 15:27 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 20 Jan 2014 Poruke: 3
Pozdrav svima,

zamolio bih vas da mi posaljete literaturu i pitanja sa odgovorima(ukoliko imate) za polaganje ispita iz bzr na mail milanovicnikola88@gmail.com

Unapred zahvalan, pozdrav.
-boxon-
Poslao: Pon Jan 27, 2014 00:15 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 05 Jan 2014 Poruke: 3
Kome je neophodna sazeta skripta sa pitanjima i odgovorima za strucni ispit bzr, neka me kontaktira na vulic.borislav@gmail.com
igor82
Poslao: Pon Jan 27, 2014 13:46 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 26 Jan 2014 Poruke: 6
Pozdrav kolege. Imam par pitanja:

1. Pored uplate od 12 000din za polaganje ispita neko je pomenuo jos neke takse. Kolike su one?

2. Na koji nacin da saznam kada je bio poslednji organizovani rok i kada ce biti sledeci? Planiram da se prijavim sredinom februara ali ne bih voleo da ispit bude pre kraja februara...kilavo mi ide ucenje, pa da me termin ne iznenadi.

3. Ima li nekih oblasti u knjigama kojese mogu preskociti?
Slobodanka.Radojevic
Poslao: Pon Jan 27, 2014 14:30 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 07 Apr 2008 Poruke: 1125
igor82 ::

1. Pored uplate od 12 000din za polaganje ispita neko je pomenuo jos neke takse. Kolike su one?

2. Na koji nacin da saznam kada je bio poslednji organizovani rok i kada ce biti sledeci? Planiram da se prijavim sredinom februara ali ne bih voleo da ispit bude pre kraja februara...kilavo mi ide ucenje, pa da me termin ne iznenadi.

1. Takse su oko 1.000,00 din. Iznos taksi se često menja, tako da je najbolje da proverite neposredno pre uplate.
2. Za termin ispita se možete raspitati u Upravi za BZR. Samo oni Vam mogu reći kada su planirali sledeći termin za polaganje. Inače, kad pošaljete prijavu za ispit dobićete obaveštenje u kom je naveden termin polaganja, najranije može biti 15 dana nakon dobijanja obaveštenja. U praksi je to nekih mesec dana okvirno od datuma prijavljivanja do datuma ispita, tako da imate vremena Very Happy
3. Zavisi koju knjigu koristite.
igor82
Poslao: Pon Jan 27, 2014 23:40 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 26 Jan 2014 Poruke: 6
Slobodanka.Radojevic ::
igor82 ::

1. Takse su oko 1.000,00 din. Iznos taksi se često menja, tako da je najbolje da proverite neposredno pre uplate.
2. Za termin ispita se možete raspitati u Upravi za BZR. Samo oni Vam mogu reći kada su planirali sledeći termin za polaganje. Inače, kad pošaljete prijavu za ispit dobićete obaveštenje u kom je naveden termin polaganja, najranije može biti 15 dana nakon dobijanja obaveštenja. U praksi je to nekih mesec dana okvirno od datuma prijavljivanja do datuma ispita, tako da imate vremena Very Happy
3. Zavisi koju knjigu koristite.

Hvala za odgovor!

Koristim Prirucnik za polaganje strucnog ispita knjiga 1 i 2 (Novi Sad,2013), autori: Vera Bozic-Trefalt, Simo Kosic i Bozo Nikolic.

Jos jedno pitanje: da li je u skorijoj proslosti bilo nekih ,da kazem, znacajnih izmena zakona? Ako jeste kako se mogu informisati o izmenama?
janko47989
Poslao: Čet Feb 06, 2014 13:36 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 03 Feb 2014 Poruke: 7
Polagao sam strucni ispit pre desetak dana i uspesno polozio Very Happy

Sto se tice literature, posto je to i tema, uzeo sam áod decka koji je ceo ispit obradio sazeto, sto je bilo i vise nego dovoljno Smile

Ako je neko zainteresovan rado cu ga preporuciti. Moj mejl je janko47989@gmail.com

Sve najbolje!

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 12 od 20
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Sledeci
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu